Strefa Opiekuna SKO

Kid5

Liczymy, że nasz portal wspomoże Cię w działaniach Opiekuna SKO. Ciekawe gry i zabawy pomogą zachęcić dzieci do oszczędzania, a konkursy z nagrodami – zaktywizować dzieci do wspólnego wysiłku.

Ta strefa to także miejsce, skąd możesz pobrać materiały dydaktyczne, przydatne w prowadzeniu szkolnych zajęć na temat oszczędzania i obracania pieniędzmi. Zachęcamy do korzystania z przygotowanych materiałów. To świetny sposób na przeprowadzenie ciekawych zajęć.

Za nami już sześć konkursów: „Odznacz się w oszczędzaniu”, „Oszczędna świnka”, „Oszczędny film”, „SKOszulka”; „Miksuj SKO-miksy”; „Wielka Przygoda Netki i Filona”, które, głównie dzięki zaangażowaniu Opiekunów SKO , cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Dziękujemy za wspólną zabawę i jednocześnie zachęcamy Cię do wzięcia udziału w kolejnych akcjach, które już niedługo wystartują na naszej stronie.

Przypominamy także, że rozpoczęła się nowa edycja konkursu „SKO w SGB”. Każda dodatkowa osoba, która dołączy do konkursu, zwiększa szansę na nagrody indywidualne i dla całej szkoły. Przypominamy, że to nie wysokość wpłat, ale ich częstotliwość jest najważniejsza. Dlatego prosimy Cię o zachęcanie dzieci do systematycznego oszczędzania i przypominanie im o trwającej rywalizacji. Pobierz regulamin.